Beste lezers,

Onze twee wekelijkse nieuwsbrieven én berichten uit de groepen worden sinds dit schooljaar via de Parro app naar alle ouders van onze leerlingen gestuurd. Daarom leest u hier geen actuele verhalen meer….

Afbeeldingsresultaat voor parro

De huidige website gaat ook veranderen, we werken hard aan een nieuwe website voor onze school.  We hopen dat mogelijke nieuwe ouders of andere belangstellenden op deze nieuwe website, die uiterlijk januari 2019 de lucht in gaat, komen “rondkijken”.

Uiteraard hoeft u niet te wachten op deze lancering, als u meer over onze school wilt weten. U bent altijd welkom, wij leiden u met alle plezier rond door onze school. Wanneer u vooraf even contact met ons opneemt kunnen we een afspraak met u maken, zodat we zeker weten dat we ook tijd voor u hebben.

Voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met de schoolleider, Helga Roersma.

Dit kan telefonisch op 0222-318903 of door het sturen van een e-mail naar vliekotter@schooltij.nl

Graag tot ziens, het Vliekotterteam.