De uitslagen van de Beverwedstrijd zijn bekend!

De Beverwedstrijd is een informaticawedstrijd waar alle leerlingen van groep 6, 7 en 8 en een paar kinderen uit groep 5 van onze school aan mee hebben gedaan, samen met leerlingen van zo’n 500 andere scholen. De leerlingen kregen verschillende vragen die te maken hebben met informatica, algoritmen, structuren, informatieverwerking, logica, puzzels en toepassingen. Pittige onderwerpen, maar de kinderen hebben het heel goed gedaan en we zijn heel trots op ze!

Van alle groepen noemen we de nummers 1, 2 en 3.

Groep 5: 1 Daan M., 2 Eve, 3 Jasmijn

Groep 6: 1 Jette, 2 Milou, 3 Imme

Groep 7: 1 Liam, 2 Izo, 3 Daan R.

Groep 8: 1 Ties K., 2 Daniël, 3 Ivar

Liam is onze schoolwinnaar! Gefeliciteerd!

Op www.beverwedstrijd.nl staan de uitslagen van de leerlingen die bij de beste 50 procent zijn geëindigd. Daar kun je bij het kopje uitslagen je eigen groep aanklikken en kijken of je je eigen score daarbij kunt vinden.